Geachte M.,
Naar aanleiding van de burendag op 24 september 2022 staan er ontzettend mooie aktiviteiten op stapel.
We houden samen ca. 1x per 2 maanden een koffiemorgen om daarna samen het zwerfafval in de Froukemaheerd
te verzamelen. Zo houden we de straat en ook de speelweide netjes. Op deze manier is er ook sociale controle waardoor
de speelattributen niet snel stukgemaakt worden door vandalen. In de herfstperiode gaan we rondom de huizen bollen
planten en misschien ook vaste planten poten.
1 x per jaar houden we een buurt-bbq wat het gemeenschapsgevoel alleen maar groter maakt . Zodra de Jeu de boulesbaan
een feit is dan is de speelweide een centraal punt voor jong en oud en dat zou fantastisch zijn.
Voor bovenstaande aktiviteiten vragen wij een subsidie aan van € 1100,-
Als volgt te besteden: 2 biertafels met bankjes a € 134,90 t.b.v. de bijeenkomsten op de speelweide alsmede
een Easy up tent ad. € 812,49 afmeting is 4,5 bij 3 meter ook te gebruiken voor bovenstaande aktiviteiten maar ook voor de te organiseren
jeu de boules wedstrijden, ook als het mocht regenen kan het evenement gewoon door gaan.
Genoemde materialen zullen veilig opgeborgen worden en voor alle bewoners van de heerd te gebruiken bij gezamenlijke aktiviteiten.
Als wij dit bedrag mogen ontvangen dan hebben wij voor jaren veel plezier van bovenstaande spullen. Ondanks de weersomstandigheden kunnen wij
dan de meeste aktiviteiten gewoon door laten gaan.
Bij navraag over deze voorstellen bij onze buurtbewoners werd het door iedereen toegejuicht dus we hopen dat dit verzoek wordt gehonoreerd.
Met vriendelijke groeten namens de bewoners van de Froukemaheerd
Hilda Dijkstra.